Dit event heeft reeds plaats gevonden ...
Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →

24sep 2023
Opleiding Paramedisch & Psychosociaal Mediumschap

Karlista Fontijn
Wageningen

Korte HBO beroepsopleiding Paramedisch en Psychosociaal Mediumschap Je leert wat ziekte jou wil vertellen. Op zoek naar blokkades zodat de energie weer gaat stromen.

Paramedisch en Psychosociaal Mediumschap 
Wat ziekte jou wil vertellen…..
In ieders leven, zijn gebeurtenissen waarbij je een trauma moment hebt ervaren. Vaak is dat onbewust! Deze ervaring zet zich dan vast in je lichaam en zo ontstaan een blokkade. Deze blokkade zorgt er dan voor dat de energie dan niet goed kan doorstromen.

Een disbalans, ziekte, pijn of blokkade is dan ook niets anders dan een signaal van de ziel. Wanneer men niet luistert naar het signaal worden we ziek. Pijnen zijn een signaal. Naast het raadplegen van doctoren en artsen is het buitengewoon noodzakelijk naar de psychische oorzaak van het kwaal te kijken, teneinde heling en balans te kunnen weervinden.
Met Paramedisch Mediumschap kunnen er diepgaande consulten plaatsvinden zodat de energie weer gaat stromen. Je leert te kijken en te voelen waar blokkades zitten en waarom die er zijn.
D.m.v. Mediamieke gaven, maak je contact met oude trauma’s, opgeslagen emoties en herinneringen. Je lichaam is daarna in staat om dingen los te laten. Je zult je daarna vrijer voelen en fysieke klachten kunnen daarna ook verdwijnen.
We zoemen in op eventuele lichamelijke klachten van mensen. Zowel de betekenis van organen, als ook de verdieping van evt botbreuken, pijnen of verwondingen kunnen op deze manier inzichtelijk worden gemaakt. Ieder gevoel zal gekend, herkent en erkend mogen worden.

Bijdrage: € 695,– Incl. consultenboek MediumJaco en incl. examen SNU.

Neem gerust contact met mij op via email, telefoon of via mijn website.
 
De opleiding is CRKBO geaccrediteerd. 
 

Informatie

24 sep 2023 t/m 22 okt 2023 | De opleiding vindt plaats op de data 24/9, 8/10, 22/10, 5/11
10.00 - 16.30
695,00 Incl. consultenboek MediumJaco en incl. examen SNU.

Waar?

Suniya
Haagsteeg 4
Wageningen

Opleiding Paramedisch & Psychosociaal Mediumschap

Wat doe ik nog meer?

Karlista Fontijn
Opleiding en Training
Spirituele Opleidingen van de Spirituele & Intuitieve Academie
Karlista Fontijn
Hengelo (gld) Toldijk en Wageningen
Bij mijn opleidingen en/of consulten kun je rekenen op voldoende persoonlijke aandacht voor jouw ontwikkelingsproces. Laat je levensenergie weer rijkelijk stromen ten behoeve van jezelf en anderen. Ik help je daarbij.
Karlista Fontijn
26okt
Opleiding
Opleiding Luisterkindwerker
Karlista Fontijn
Hengelo Gld Bij Zutphen
Wil je jezelf opleiden tot Luisterkindwerker? Wil je werken met een prachtige methode vol aandacht, liefde, warmte en erkenning? Als Luisterkindwerker leer je op afstand te werken en bied je hulp op fysiek, emotioneel, mentaal en spiritueel gebied.
Karlista Fontijn
18nov
Opleiding
3 Daagse Training Spirituele en Intuïtieve Ontwikkeling
Karlista Fontijn
Wageningen
Deze 3 daagse opleiding Spirituele en Intuïtieve Ontwikkeling is een complete opleiding om je de beginselen van spiritualiteit eigen te maken. Je leert weer contact te maken met je eigen gevoel.
Karlista Fontijn
12nov
Opleiding
Mediumschap en Trance Healing Deel 1 Basis
Karlista Fontijn
Wageningen
Met deze prachtige opleiding leer je om contact te maken met spirit en om de boodschappen helder te kunnen overbrengen naar praktische inzichten en diepe transformaties. Diep contact maken met de Spirituele wereld.
Karlista fontijn
05okt
Cursus
Transcedent mediumschap met geopende pijnappelklier
Karlista fontijn
Wilnis
In deze training leer je hoe je nog intensiever kunt communiceren met de Spirituele Wereld. Door een goed geopend Thymuschakra en een stralende Pijnappelklier ga je steeds meer ontdekken dat je alle skills al bij je geboorte hebt ontvangen. We gaan samen