22mei 2026
The Journal Journey

SpiegelSchrijven
Ede

Ga je mee op schrijfreis? Tijdens deze unieke schrijfdag op een prachtige buitenlocatie bij Ede schrijven we over onze persoonlijke reis, over onderweg zijn en over thuis komen. Een dag samen schrijven over wat er echt toe doet. Ben jij erbij?

Tijdens deze dag schrijven we in een klein, vertrouwd groepje reflectief en intuitief. Je laat de woorden komen en je zult verbaasd zijn over je eigen sterke stem. We reizen met de pen, verwonderen, nemen afslagen, ontdekken wat er in onze rugtas zit (en wat eruit mag:)), onderzoeken of we willen verdwalen en voelen hoe het is om thuis te komen. 

 

We wisselen af tussen creatief en reflectief schrijven en zijn veel buiten aan het werk waar we ook de rust opzoeken, alleen en met elkaar. De locatie is zeer bijzonder met een klein schrijfhuisje met haard, een strandje, heel veel groen, een boomhut en zelfs een waterval. Een waar paradijsje vlakbij huis waar we een dag helemaal tot onszelf en de waarde van onze woorden kunnen komen. Het wordt waardevol en ook warm en gezellig. 

 

Er is koffie, thee, lekkers en een verse lunch. Schrijf je mee? Je bent van harte welkom. 

Informatie

22 mei 2026
10.00 - 15.00
50

Waar?

Buitenlocatie omgeving Ede

Ede

Contact

The Journal Journey